Кількість
|
Вартість
|
||
|
Тришарова гра. Вкладиші в цій грі - це мами і малюки, кульки, і повністю розбірні коляски. Всі деталі взаємозамінні. Вкладиші зручно діставати пальчиком і вкалдивать назад за формою деталі і тематиці малюнка.
У комплекті 10 карток з логічними завданнями.
⠀
Ця гра допоможе Вашій дитині освоїти такі поняття як: колір, форма, рахунок, розмір, послідовність, мама і малятко. А ще тренує дрібну моторику рук, пам'ять, увагу, орієнтир в просторі та логічне мислення.
Гра буде цікава дітям вже з 1,5 – 2 років. У цьому віці дитина зможе відкрити (зняти) всі ковдри з діток, яким стало жарко (граю даємо дитині у зібраному вигляді). І не забуваємо озвучувати правильні назви тварин та їхніх малюків: “мама Лисиця і лисеня”, “мама Панда і дитинча панди”, “мама Ягуар і кошеня ягуара”, “мама Єнот і щеня єнота”.
У 2 роки дитина зможе підібрати малюків своїм мамам або покласти їх у візок потрібного кольору (за кольором їхнього одягу). Завдяки взаємозамінності деталей дворічного малюка не важко виконати нескладні завдання дорослого: “У зелену (або в першу) коляску посадити цуценя єнота, у синю - кошеня ягуара тощо. А потім кожному підібрати його маму”.
До 3 років дитина зможе підібрати ковдру за кольором коляски та зібрати її з необхідних частин.
У 4 роки завдання можна ускладнити, пропонуючи уважно послухати завдання:
1) “Подивися, що робить мама малюка в колясці зеленого кольору”;
2) “Украй малюка, чия мама нюхає квіточку”;
3) “Постав маму з брязкальце в руках другий і поклади їй в коляску її малюка”;
4) “Як називається малюк мами біля останнього візка?”.
Отримуючи такі завдання, дитина навчиться слухати та аналізувати інформацію, думати логічно. Ще цікаво буде поміняти місцями ковдру: “Украй лисенка не червоною, не жовтою та ковдрою не з ромбом. Яким? Правильно, зеленим із кружальцем”. Також пограйте у гру на уважність: “Чий малюк їсть? Украй ковдрою сплячого малюка, а малюкові, який грає брязкальцем, покажи кульки з літерами”.
І не забувайте фантазувати разом зі своєю дитиною.